Droga Klientko, Kliencie

Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 14 kalendarzowych dni bez podania przyczyny. Za zakupiony towar zwrócimy pieniądze na Twoje konto, z którego została dokonana płatność. (Regulamin par. 8 link). Jeśli chcesz oddać zakupiony produkt, wyślij do nas oświadczenie o odstąpieniu umowy na odległość na przykład w formie pisemnej pocztą tradycyjną na adres podany w regulaminie lub na mail reklamacje@manovo.eu

Przykładowy wzór formularza znajdziesz TUTAJ

WAŻNE! Zakupiony produkt, który chcesz odesłać wyślij na adres magazynu:Spectrum Eiza Lenartowicz Dzierzążenko 1a 77-400 Złotów.  

Ważne informacje:

1.       Pamiętaj, że w przypadku odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni powinno się zwrócić zakupiony produkt na adres podany w regulaminie.

  • Jeśli odstępujesz od umowy bez podania przyczyny, ponosisz koszt odesłania towaru.
  • Odsyłając produkt zwróć uwagę na sposób pakowania produktu do wysyłki, aby nie uległ on uszkodzeniu podczas transportu.
  • Poniesione przez Ciebie koszty zakupu produktu zwracamy na konto, z którego przyszła płatność za produkt. 
  • W przypadku produktu  noszącego znamiona używania lub uszkodzenia przez Klienta  (produkt używany, zapachy perfum na ubraniu, posiadający jakiekolwiek przeróbki czy ingerencję w model ubrania) potrącimy kwotę wynikającą z w/w uszkodzeń, czy użytkowania i o tą kwotę obniżymy wartość zwrotu.

2.       Jeśli chcesz wymienić  produkt na np. inny rozmiar czy model, ponosisz wszelkie dodatkowe koszty związane z wysyłkami (odesłanie, ponowne przesłanie produktu), chyba, że Manovo postanowi inaczej lub będziesz naszym stałym Klientem.  Jeśli nie mamy możliwości wymiany produktu na inny rozmiar, czy model  prosimy o kontakt mailowy na sklep@manovo.eu lub telefoniczny. Prawo nie reguluje dokładnie  takich sytuacji, za to mamy dobrą wolę i chęć pomocy, więc wierzymy, że dojdziemy do konsensusu i znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja i zadowolenie!